مرکز جراحی محدود روزبه

ارتوپدی Orthopedics

ارتوپدی (که به آن جراحی ارتوپدی نیز گفته می شود) تخصص پزشکی است که بر ناهنجاری ها , آسیب ها و بیماری ها ی سیستم اسکلتی عضلانی بدن تمرکز دارد.

این سیستم پیچیده که شامل استخوان‌ها ، مفاصل ، رباط‌ها ، تاندون‌ها ، ماهیچه‌ها و اعصاب است ، به انسان امکان حرکت، کار و فعالیت را می‌دهد.

هر گونه اختلال چه به صورت مادرزادی و یا اکتسابی در این اعضا موجب بروز درد و مشکلات حرکتی می گردد و کیفیت زندگی شخص را کاهش می دهد.

پزشکان مجرب ما با بهره گیری از دانش  و امکانات به روز در دو دسته جراحی ارتوپدی اطفال و بزرگسالان در دو شاخه دست و پا سعی بر رفع این مشکلات دارند.

اعمال مجاز در این مرکز :

جراحی های دست شامل ( انگشت ، مچ دست ، آرنج ، کتف ، توده های دست ،ترمیم عصب دست ، شکستگی دست ، سینداکتیلی ، پولی داکتیلی )

جراحی های پا شامل ( سینداکتیلی ، پولی داکتیلی ، هالگوس والگوس ، در رفتگی هیپ ، خروج پیچ و پلاک ، جراحی های زانو ، کلاب فوت ، صافی کف پا ، شکستگی و توده های پا)

犀利士

犀利士是用來治療勃起功能障礙的壯陽藥物,它在藥效上有著獨特的優勢。犀利士作為新一批藥物,被廣泛應用於男性勃起功能障礙的治療。

樂威壯

不正確服用樂威壯可能會導致嚴重的副作用,包括心臟病和高血壓等。如果出現任何異常症狀,應立即停止使用並尋求醫療協助,以避免造成更嚴重的後果。

roozbehsurgicalclinic.com مرکز جراحی محدود یا دی کلینیک به مرکزی اطلاق می گردد که در آن جراحی های مختلف از جمله جراحی های زیبایی، پلاستیک، زنان، چشم پزشکی، گوش و حلق و بینی، کلیه و مجاری ادراری، ارتوپدی، فک و صورت، دندانپزشکی و جراحی های عمومی ، انجام می گیرد . مرکز جراحی روزبه بر اساس آخرین استانداردهای پزشکی تجهیز گردیده است و لوازم پزشکی و مصرفی بیماران بر اساس مرغوبترین و با کیفیت ترین موارد تهیه گردیده است. از مزایای این مرکز کمتر بودن هزینه های ب دکترحسین ابدالی دکترحسین ابدالی تخصص جراحی عمومی فوق تخصص جراحی پلاستیک،…. دکترمحمدعلی حقوقی دکترمحمدعلی حقوقی تخصص جراحی عمومی فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی…. دکتر سجاد آرمان فر دکتر سجاد آرمان فر تخصص جراحی عمومی فوق تخصص جراحی…