مرکز جراحی محدود روزبه

فرهاد سلطانی

فرهاد سلطانی

 

متخصص و جراح استخوان و مفاصل (ارتوپدی)

فلوشیپ جراحی دست

 

ایشان جراح دست، فوق تخصص جراحی دست، شانه و آرنج در اصفهان سال ۸۹ در رشته پزشکی عمومی فارغ التحصیل شد و بلافاصله جهت گذراندن طرح پزشکی عمومی به یکی از شهرستان های استان سیستان و بلوچستان (شهرستان زابل) رفت و مدت دوسال در آنجا به طبابت مشغول بود.

در سال ۹۱ در رشته ارتوپدی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پذیرفته شد و در دو بیمارستان الزهرا و بیمارستان کاشانی به مدت ۴سال دوران رزیدنتی ارتوپدی را سپری کرد و در سال ۹۵ فارغ التحصیل و دوسال به عنوان طرح تخصص در شهرستان محروم شادگان در استان خوزستان مشغول به کار شد.

دکتر سلطانی در سال ۹۸ موفق به اخذ مدرک بورد تخصصی در رشته جراحی استخوان و مفاصل گردید. در سال ۹۹ موفق به قبولی در رشته فوق تخصصی دست در دانشگاه ایران و بیمارستان شفا یحیاییان شد. دکتر فرهاد سلطانی طی مدت ۱۸ ماه موفق به اخذ مدرک فوق شد.

فرهاد سلطانی فوق تخصص جراحی دست در بیمارستان های عیسی ابن مریم و بیمارستان شهید صدوقی اصفهان مشغول درمان بیماری های جراحی دست هستند.

犀利士

犀利士是用來治療勃起功能障礙的壯陽藥物,它在藥效上有著獨特的優勢。犀利士作為新一批藥物,被廣泛應用於男性勃起功能障礙的治療。

樂威壯

不正確服用樂威壯可能會導致嚴重的副作用,包括心臟病和高血壓等。如果出現任何異常症狀,應立即停止使用並尋求醫療協助,以避免造成更嚴重的後果。

roozbehsurgicalclinic.com مرکز جراحی محدود یا دی کلینیک به مرکزی اطلاق می گردد که در آن جراحی های مختلف از جمله جراحی های زیبایی، پلاستیک، زنان، چشم پزشکی، گوش و حلق و بینی، کلیه و مجاری ادراری، ارتوپدی، فک و صورت، دندانپزشکی و جراحی های عمومی ، انجام می گیرد . مرکز جراحی روزبه بر اساس آخرین استانداردهای پزشکی تجهیز گردیده است و لوازم پزشکی و مصرفی بیماران بر اساس مرغوبترین و با کیفیت ترین موارد تهیه گردیده است. از مزایای این مرکز کمتر بودن هزینه های ب دکترحسین ابدالی دکترحسین ابدالی تخصص جراحی عمومی فوق تخصص جراحی پلاستیک،…. دکترمحمدعلی حقوقی دکترمحمدعلی حقوقی تخصص جراحی عمومی فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی…. دکتر سجاد آرمان فر دکتر سجاد آرمان فر تخصص جراحی عمومی فوق تخصص جراحی…